Asystent doboru zrządzenia

Maszyny czyszczące

MASZYNY CZYSZCZĄCE do czyszczenia podłóg

Małe maszyny czyszczące do mycia podłóg i automaty szorująco-zbierające marki Nilfisk, Viper polecamy do sprzątania powierzchni, gdzie wielkość oraz zwinność ma ogromne znaczenie. W tej kategorii automatów szorująco-zbierających znajdziemy maszyny czyszczące do podłóg, które doskonale będą radziły sobie z czyszczeniem powierzchni od 300 do 1100 m2/h. Maszyny czyszczące do czyszczenia podłóg możemy podzielić na wiele sposobów, jednym z nich jest chociażby sposób zasilania: kablowy lub bateryjny. Kolejnymi aspektami istotnymi dla kupującego będą elementy czyszczące daną powierzchnię. W mniejszych automatach szorująco-zbierających takich jak Nilfisk SC100 lub Nilfisk SC250 producent zastosował szczotki cylindryczne, zaś w większych automatach szorująco-zbierających już znajdziemy szczotkę, bądź trzymak pada, na którym będzie zainstalowany odpowiedniej twardości pad maszynowy, który się dobiera względem zabrudzenia do wyczyszczenia. Dzięki rozwijającej się technologii oraz często wykorzystywanych małych przestrzenii do maksimum klienci potrzebują bardzo zwinne maszyny czyszczące do mycia podłóg, które będą mogły pracować w każdym kierunku jazdy. Taki model proponuje Nilfisk, który w swojej gamie posiada maszynę czyszczącą SC351. Wymieniony wcześniej automat szorująco-zbierający posiada obrotową dyszczę ssąca-szorująco, która umożliwia operatorowi wjeżdżanie w miejsca, gdzie nie ma możliwości zawrócenia, obrócenia się. 

 

Średniej wielkości maszyny czyszczące do czyszczenia podłóg i automaty szorująco-zbierające to urządzenia czyszczące dedykowane do czyszczenia powierzchni od 1200 do 2000 m2/h(parametry rzeczywiste). W naszej gamie produktowej znajdą Państwo maszyny czyszące do mycia podłóg marki Nilfisk oraz Viper. Automaty szorująco-zbierające z tej kategorii nadają się w zupełności do codziennego czyszczenia powierzchni w miejsach takich jak: budynki użyteczności publicznej, szpitale, szkoły, magazyny, supermarkety itp. Średnie maszyny czyszczące do mycia podłóg posiadają większe możliwości, które zapewnia rozwijająca się w bardzo szybki sposób technologia. Proces czyszczenia powierzchni za pomocą profesjonalnego automatu szorująco-zbierającego Nilfisk, Viper wcale nie musi być ciężką, mozolną pracą, ponieważ wiele maszyn czyszczących do mycia podłóg z gamy Nilfisk, Viper posiada następujące elementy: Nilfisk - system ECOFLEX, czyli automatyczne dozowanie detergentu, docisk szczotki, który umożliwia dostosowanie odpowiedniego obciążenia elementu szorującego do zabrudzonej powierzchni, silnik trakcji, dzięki, któremu maszyny czyszczące do mycia podłóg poruszają się z określoną prędkością przez operatora i wiele innych funkcji, które są indywidualnie dobierane do potrzeb klienta. 

Duże maszyny czyszczące do czyszczenia podłóg i automaty szorująco-zbierające marki Nilfisk i Viper to urządzenia dedykowane do czyszczenia powierzchni od 2000 do 3000 m2/h(parametry rzeczywiste). Profesjonalne duże maszyny czyszczące do mycia podłóg marki Nilfisk oraz Viper przeznaczone są do miejsc, w których jest potrzebna maksymalna wydajność, łatwość obsługi, mobilność oraz niskie koszty konserwacji przy doskonałych rezultatach czyszczenia. Opisywane maszyny czyszczące do mycia podłóg poradzą sobie z ultralekkim szorowaniem powierzchni, a także z solidnym doczyszczaniem. W większości tych maszyn szorująco-zbierających w standardzie możemy spotkać system ECOFLEX- czyli automatyczne dozowanie detergentu, a także silnik trakcji, dzięki, któremu operator tylko podąża za maszyną, a nie musi jej pchać. Maszyny czyszczące do mycia podłóg tej kategorii doskonale się sprawdzą w miejsach takich jak: ciągi komunikacyjne w magazynach, sklepach, supermarketach, powierzchnie większych gabarytów, które w szybki sposób mają zostać przywrócone do odpowiedniego poziomu czystości. 

Samojezdne maszyny czyszczące do czyszczenia podłóg i  automaty szorująco-zbierające to inaczej nazywane automaty szorująco-zbierajace z siedziskiem dla operatora. Maszyny czyszczące do podłóg z siedziskiem dla operatora dedykowane są do czyszczenia powierzchni od 2200 do 9000 m2/h(parametry rzeczywiste). Samojezdne maszyny czyszczące do mycia podłóg marki Nilfisk, Viper to łatwe w obsłudze maszyny, które idealnie sprawdzą się w miejscach takich jak: supermarkety, magazyny, lotniska, parkingi, przemysł spożywczy, przemysł ciężki i nie tylko. Dzięki szerokiej gamie produktów dostępnych do producenta marki Nilfisk oraz Viper, samojezdne maszyny czyszczące do podłóg można dobrać pod względem indywidualnych wymagań klienta i dostosować je do wielkości sprzątanych powierzchni. Duża oferta samojezdnych maszyn czyszczących do mycia podłóg pozwala nie tylko stosować kryteria doboru pod względem wielkości powierzchni do wyczyszczenia, ale także pod względem wielkości maszyny czyszczącej z siedziskiem dla operatora, tak, aby mógł zmieścić się i wyczyścić założone dla niego powierzchnie.